img

vivo, FIFA Dünya Kupası Katar 2022 sponsorluğunu ödüllü yarışma ile kutluyor


Ödüllü yarışmaya katılmak için Instagram’da @vivo_Turkiye hesabını takip eden futbolseverlerin, yarışmaya dair postun altında yorumlarda tuttukları takımı en iyi anlatan yaratıcı tezahüratı paylaşması ve 3 arkadaşını etiketlemesi yeterli olacak. En yaratıcı tezahüratı yorum olarak yazan 1 kişiye vivo V25 5G akıllı telefon, 4 kişiye vivo TWS 2 ANC Bluetooth kulaklık, 5 kişiye de FIFA Dünya Kupası Katar 2022 futbol maç topu hediye edilecek. Yarışmanın kazananları yine vivo Türkiye Instagram sayfasından duyurulacak.

myvivoshop.com ön satış hediye paketi

Gün Doğumu Işıltısı ve Elmas Siyahı renk seçenekleri ile 13.999 TL + KDV tavsiye edilen satış fiyatıyla geçtiğimiz hafta ön satışa sunulan V25 5G tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 25 Kasım tarihine kadar  https://myvivoshop.com/ üzerinden V25 5G için ön sipariş veren kullanıcılar; 3300 lira değerinde hediye paketinin de sahibi oluyor. V25 5G için özel hazırlanan ön sipariş paketinin içinde FIFA 2022 Dünya Kupası Maç Topu, TWS2 ANC bluetooth kulaklık, Araç Şarj kiti ve ekran koruma paketi bulunuyor.

Büyük ödül: FIFA Dünya Kupası Katar 2022’nin resmi akıllı vivo V25 5G

Şık ve zarif tasarımıyla göz dolduran V25 5G; üstün kamera ve fotoğrafçılık özellikleri ve en yeni görüntüleme teknolojileri ile, fotoğraf ve video ile kendini ifade eden kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. V25 5G, yükseltilmiş OIS (Optic Image Stabilisation – Optik Görüntü Sabitleme) ve EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra algılamalı arka kamerası ve 8MP geniş açılı kamerası ile mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunuyor ve kullanıcıların yüksek kalitede süper geniş açılı kareleri kolaylıkla yakalamalarını sağlıyor. Optik Görüntü Sabitleme özelliği, fotoğraf çekilirken yaşanabilen titremelere rağmen, kullanıcıların karanlık ortamlarda ve loş ışıkta bile son derece kaliteli fotoğraflar çekmesine olanak veriyor. Hibrit Görüntü Sabitleme (OIS + EIS) özelliği  sayesindede kullanıcılar elde yaptıkları video çekimlerinde titremelerin etkisinin ortadan kalktığı daha kararlı ve kaliteli videolar çekebiliyor.

V25 5G, sektörde amiral gemisi modellerde dahi bulunmayan yapay zeka destekli, otomatik göz odaklı 50MP ön kamerası ile rekabette farklılaşıyor ve selfie seven kullanıcılar için vazgeçilmez bir seçenek haline geliyor. Güçlü MediaTek Dimensity 900 işlemcisi, en yeni soğutma teknolojisi, uzun süre kullanıma olanak veren yüksek kapasiteli bataryası ve hızlı şarj yetenekleri sayesinde, kullanıcılar zorlu oyunları kesintisiz oynayabiliyor ve çeşitli uygulamalar arasında çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Renk Değiştiren Florit AG Cam sayesinde Gün Doğumu Işıltısı renkli V25’in arka paneli güneş ışığına ya da UV ışığına maruz kaldığında renk değiştiriyor.

vivo hakkında:

Akıllı cihaz ve hizmetleri odağına alarak güçlü tasarıma sahip ürünler üreten dünyanın lider teknoloji şirketi vivo, her zaman insanlarla dijital dünya arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. Şirket, insanlara her geçen gün daha kullanışlı bir mobil ve dijital yaşam sunmak için yaratıcılığı ön plana alıyor. vivo, toplum için değer yaratma misyonunu; Çin felsefesinde doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapma tutumunu açıklayan bir kavram olan Benfen felsefesine dayandırıyor. Kullanıcı odaklılık, tasarım odaklı değer, sürekli öğrenme ve takım ruhu gibi temel değerleri sahiplenen şirket; daha sağlıklı, daha sürdürülebilir dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi uyguluyor. Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şanghay, Xi'an, Tokyo, San Diego ve Taipei’de, 10 Ar-Ge merkezi ile vivo; 5G, yapay zeka, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık gibi önemli konuların da aralarında bulunduğu alanlarda en ileri teknoloji kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanıyor. Yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip akıllı bir üretim ağı bulunan vivo’nun ürünleri, şu an itibariyle 60’ın üzerinde ülke ve bölgede satışa sunuluyor ve dünya çapında 400 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor. vivo hakkındaki son haberleri https://www.vivo.com/en/about-vivo/news adresinden takip edebilirsiniz.

Hibya Haber Ajansı

TSPB

Haber Giriş Sistemi

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.